Interneto puslapio peržiūrų skaičius

2014 m. balandžio 5 d., šeštadienis

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad autizmą sukelia vakcinos, rašo SAM

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau apie autizmo problemas pradėjo rašyti pati Sveikatos apsaugos ministerija ir, ko gero, ateityje man nebereiks to daryti. Ir tekstas labai aktualia tema - apie skiepus. Nors šiame tinklaraštyje prieš keletą metų jau buvo apie tai rašyta, vis dėlto verta pakartoti.

Visą pranešimo tekstą galima perskaityti čia: http://www.sam.lt/index.php?3311010429# 

Rekomenduoju perskaityti iki galo, nes gale - pats įdomumas apie "namų kino tyrimus", kurie leidžia nustatyti pirmuosius autizmo požymius, kai tėvai dar jų nepastebi, o vaikas - dar nepaskiepytas.

Tokių tekstų mūsų sveikatos apsaugos institucijos turėtų rašyti kuo daugiau. Ypač apie pačių skiepų prigimtį, sudėtį, poveikį imunitetui, galų gale apie patį imunitetą - kas tai yra ir kaip saugo organizmą. Nes dabar esančią apytuštę informacijos erdvę užima rusiški interneto filmukai apie skiepų "žalą", ir juokingiausia, kad yra daugybė žmonių, kurie tiki tais neaišku kieno ir kokiais tikslais sukurtais filmais labiau negu šalia esančiais ir dirbančiais mūsų medicinos specialistais.

1 komentaras:

  1. Atsitiktinai teko pasiklausyt, kaip du žmonės diskutavo apie tam tikrus produktus. Vienas tvirtino, kad vartot reikia vienaip, kitas - kad kitaip (kiekis, koncentracija, laikas, pagaminimo būdas ir t.t.). Pirmasis atkakliai tvirtino, kad reikia vartot būtent taip, nes jis "taip perskaitė internete", nors net realių nuorodų į straipsnius pateikt negalėjo. O antrasis tada pasakė auksinę tiesą: internete tiek daug šlamšto, kad su informacija iš jo reikia elgtis itin atsargiai. Reikia palygint bent jau kelis nepriklausomus šaltinius. Tai va, tas pats "pirmasis" visapusiškai bandė mane atkalbėt nuo sūnaus skiepijimo, nors realiai paprašius įrodymų, kad tai neva sukelia autizmą, tesugebėjo numest kelias nuorodas į va šitokius rusiškus filmukus. O viso to plitimą aš laikau elementariu pavydu farmacininkams, kad jie sugeba iš to uždirbt ir "tobulo sprendimo klaida (https://lt.wikipedia.org/wiki/Tobulo_sprendimo_klaida).

    AtsakytiPanaikinti