Interneto puslapio peržiūrų skaičius

2021 m. sausio 29 d., penktadienis

Knygų apie autizmo spektro sutrikimus bus galima pasiskolinti iš bibliotekos

 Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka (Trakų g. 10) praneša, kad iš Lietuvos autizmo asociacijos "Lietaus vaikai" gavo dovaną - 21 knygų autizmo sutrikimų tema rinkinį ir netrukus bus galima jas skolintis, t. y. neštis namo ir skaityti. Jų ieškoti bus galima Vaikų skyriuje. Nuoroda į informaciją čia: https://amb.lt/vaikams/lt/draugiska-biblioteka/vertinga-lietuvos-autizmo-asociacijos-lietaus-vaikai-dovana-bibliotekai/2528

Visas Lietuvoje išleistas knygas galima rasti nacionalinėje M.Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51), bet ten jas reikia skaityti vietoje, namo neštis negalima. 

Deja, šiame sąraše lietuvių kalba yra tik keturios knygos (šešios rusų k., likę anglų k.). Lietuviškai išleistų knygų man pavyko suskaičiuoti iš viso maždaug 24 pavadinimus - ir autorinių, ir verstinių. Neblogai, prisimenant, kaip prieš 10-15 metų nebuvo ne tik knygų, bet ir lietuviškas internetas buvo tuščias. 

Visiems, kam aktualu autizmo spektro sutrikimai, rekomenduočiau išsirinktas knygas nusipirkti, nes jos, skirtingai nei grožinės, yra parankinės - kilo klausimas, atsivertei, paskaitei, sužinojai, padėjai atgal iki kito karto. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą